https://www.baseballapparelsshop.com/Texas-19-Jersey  Hakkımızda – Sincan Törekent Anaokulu

Hakkımızda

Sevgi Bahçesi
 • Sevgi Bahçesi Anaokulu ve Kreşimiz aynı zamanda Okul Öncesi Eğitim Merkezidir.

  Yeni bir bakış açısı

  Sevgi Bahçesi Anaokulu ve Kreşimiz, 

  Çocuklarımızın geleceğe güvenle bakabilen, özgüveni yüksek bireylerin yetiştirilmelerine katkı sağlamaktadır. Tecrübeli eğitim kadromuzla birlikte çocuklarımızı okul dönemine, hayata hazırlıyoruz. 

  Ahlaki değerlerimizi öğretiyoruz, büyüklerimize saygıyı, etik olmayı, sözünde durmayı öğretiyoruz. Biz çocuklarımızın çok büyük değerler olduklarının farkındayız ve cevherlerini ortaya çıkarmak için çalışıyoruz. 

  Çoklu Zeka Kuramına göre geliştirilmiş eğitim sistemimizle çok yönlü gelişimine katkı sağlıyoruz. 

 • Toplam Kapalı Alan 360 m2.

  Geniş sınıflarımızla çocuklarımızın rahatça hareket edebilecekleri ortamı hazırladık
  Okulumuz 550 metrekare arsa üzerine kurulmuş olup 360 metrekare kapalı alan 190 metrekare bahçe alanıyla bağımsız bir alandan oluşmaktadır.
  Her sınıf aynı konseptte farklı renk kombinasyonları kullanılarak hazırlanmıştır. Kaliteli bir eğitim ortamının olmazsa olmazları her sınıf içinde bulunmaktadır. 
  Okulumuzda iç mekan oyun alanımız, mutfak ve yemekhanemiz, her katta çocuk wc, sınıflarımızda acil durumlar için lavabo bulunmaktadır. 
  Sincan Törekent Anaokulumuza sizleri bekleriz. 
 • Sincan Törekent Sevgi Bahçesi Anaokulu.

  Sevgi Bahçesi Anaokulu Törekent

  Hedefimiz; öğrencilerimizi psikomotor, sosyal-duygusal, bilişsel, dil ve özbakım alanlarında, bilgiyi ezbere değil araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak öğrenmeleri ve çocuklarımızın kişilik sahibi, kendisini, ailesini, ülkesini ve insanlığı seven, özgüveni gelişmiş, kendisi ve çevresiyle barışık, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, milli-manevi ve toplumsal değerlere bağlı bireyler olarak yetiştirmektir.

  Modern ve kaliteli bir eğitim anlayışı ile her türlü fiziksel ve teknolojik altyapıya sahip, çocukların en temel özelliği olan merak duygusunu ve hayal dünyalarını en üst düzeyde geliştirecek biçimde hazırlanmış binamızda,  çocuk güvenliğini ve her bir çocuğumuzun ayrı ve özel bireyler olduğunu maksimum düzeyde gözeterek, çağdaş, güvenilir ve eğitimde öncü bir kurum olmayı hedefliyor, çocuklarımızı güvenle teslim edebileceğiniz profesyonel kadromuzla hizmet veriyoruz.

https://www.miamiapparelsshop.com/27-Jersey